Завідувач бібліотекою Мадера Галина Михайлівна
Освіта: середня-спеціальна
Спеціальність: бібліотекар
Стаж роботи: 29 років
Моє бібліотечне кредо: "Людина - це підсумок прочитаного.Дитина, яка свого часу не зустрілася з доброю книгою, не стане в майбутньому особистістю."
М.Слабошпицький
Проблема над якою працюю: «Проектна діяльність у роботі шкільної бібліотеки.»
Мій девіз - Чим більше людям віддаєш ти, тим більше лишається тобі.
Участь у конкурсах (назва, рік проведення)
Всеукраїнський конкурс «Шкільний бібліотекар», 2009;
Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека», 2010;
Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека», 2010;
Акція «Живи, книго!»,2011
Відомості про відзнаки
«Подяка» - Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, 2009р.; «Диплом» - Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, 2010р.; «Подяка» - Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, 2011р.
Поєднання бібліотечної, педагогічної, гурткової роботи
уроки ___бібліотечно-бібліографічні уроки _
Актуальність теми:
Сьогодні невпинно зростають вимоги щодо ролі і значення шкільної бібліотеки у навчально-виховному процесі. Саме шкільна бібліотека є не лише джерелом інформації, місцем для проведення різних цікавих заходів, осередком спілкування, але й центром інформаційного супроводу інтелектуального розвитку школяра та підвищення педагогічної майстерності вчителя.
Впровадження методу проектів у бібліотечну діяльність — одна з найперспективніших складових освітньо-виховного процесу, яка спрямована на всебічний розвиток особистості.
Проектна діяльність змушує дітей по-новому подивитись на свої можливості, орієнтована на самостійну діяльність учнів: індивідуальну чи групову, яку вони виконують протягом певного проміжку часу.
Використання цього методу у бібліотечній роботі має загальноосвітню цінність, адже сприяє розвитку ініціативності, незалежності, уяви, самодисципліни, співпраці з іншими учнями, вчителями, бібліотекарями. Досягти успіху можна лише чіткою організацією, створенням атмосфери доброзичливості, наданням кожному учню можливості проявити себе, відчути власну значущість. У дитячому віці важливим є творчий процес. Там, де є творчість, ентузіазм, партнерство — там буде й успіх. Треба лише поставити мету.
Самоосвіта:"Творче використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій у роботі шкільного бібліотекаря"
Немає коментарів:
Дописати коментар